KOŻUCHÓWEK - Parafia św. Wawrzyńca - Diecezja Drohiczyńska

 
 

19 października 2019 r. Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
; ;
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

GALERIA
Kościół
Uroczystości
Remont Kościoła 2012
Renowacja dzwonnicy 2018
Wzrost dostępności obiektów zabytkowych Parafii św. Wawrzyńca - Diecezja Drohiczyńska na cele kulturowe
Historia Parafii w fotografii
Misje Święte 2019
 
AKTUALNOŚCI
Ogłoszenia bieżące
Intencje
Książka o historii parafii
 
 
MENU
Informacje o parafii
Aktualności
Kalendarium
Historia
Patron Parafii
Konto parafialne
Rada Parafialna
 
LINKI
Diecezja Drohiczyńska
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
EKAI
Episkopat
Radio Maryja
Nasz dziennik
Kożuchówek. Z zapisków Stanisława Suchożebrskiego
Akcja Katolicka Diecezji Drohiczyńskiej
 
KANCELARIA
Sakramenty i Sakramentalia
 
 
 
Aktualności
 
 

 

Wybierz kategorie:

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn. (2019-09-19 12:09:05)

8 września ks. Zbigniew ogłosił wyniki konkursu plastycznego pn. "600 lat parafii w Kożuchówku".

Celem konkursu było przede wszystkim pielęgnowanie i utrwalanie wartości społeczności lokalnej jaką jest wspólnota parafialna o 600-letniej tradycji.

Praca konkursowa miała spełniać następujące kryteria:

a. temat pracy konkursowej – prace mogą przedstawiać artystyczne wizje autorów z zachowaniem szacunku dla tematyki Konkursu;

b. rozmiar – praca konkursowa powinna być wykonana w formacie co najmniej A4, a maksymalnie A3;

c. forma i technika – technika płaska, wykonanie: farby, pastele, kredki, ołówek, węgiel;

d. praca powinna być wykonana samodzielnie przez pojedynczego autora.

Na konkurs wpłynęło 10 prac, w tym 9 prac plastycznych i jedna praca przestrzenna.
 

 


Komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Bujalska, Katarzyna Smolik, Anna Sikorska i ks. Zbigniew Średziński dokonała oceny wszystkich złożonych prac i postanowiła przyznać następujące nagrody:
Kategoria wiekowa I - dzieci w wieku do 12 lat
1. miejsce - Natalia Krasnodębska
2.  miejsce - Gabriela Trusiak
3. miejsce - Antonina nasiłowska
 
Kategoria wiekowa II - młodzież w wieku od 13 o 18 lat
1. miejsce - Kamila Rucińska
2.  miejsce - Martyna Kożuchowska
3. miejsce - Małgorzata Kożuchowska
 
Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia:
1. Natalia Kożuchowska
2. Michał Strus
3. Adam Trusiak
 
Za pracę przestrzenną nagrodę przyznano Julii Pytlak.
 
Gratulujemy !
 
 
 



< powrót


 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR