KOŻUCHÓWEK - Parafia św. Wawrzyńca - Diecezja Drohiczyńska

 
 

24 kwietnia 2018 r. Imieniny obchodzą: Aleks, Grzegorz, Aleksander

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
; ;
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

GALERIA
Kościół
Uroczystości
Remont Kościoła 2012
 
AKTUALNOŚCI
Ogłoszenia bieżące
Intencje
Książka o historii parafii
 
 
MENU
Informacje o parafii
Aktualności
Kalendarium
Historia
Patron Parafii
Konto parafialne
Rada Parafialna
 
LINKI
Diecezja Drohiczyńska
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
EKAI
Episkopat
Radio Maryja
Nasz dziennik
Kożuchówek. Z zapisków Stanisława Suchożebrskiego
Akcja Katolicka Diecezji Drohiczyńskiej
 
KANCELARIA
Sakramenty i Sakramentalia
 
 
 
Intencje
 
 

 

 INTENCJE MSZY ŚW. 

 

23 - 29 kwietnia 2018 r.

 

 

 

Poniedziałek 

23 kwietnia

  1400

   Pogrzeb: + Bryńczyk Janina

 1530

  + za Stanisława Suchożebrskiego (r.), Bronisława i Janusza Podniesińskiego i zm. z rodziny; of. Andrzej Suchożebrski, Włodki

 

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg.(poz parafią)

 1600

   + za Wawrzyńca i Monikę Błońskich, Antoniego Nasiłowskiego i dziadków z obojga stron; of. Stefan Błoński, Kożuchów

   Wtorek 

24 kwietnia

 1530

  + za Stefana (r.), Franciszka i Apolonię; of. Barbara Gałecka, Włodki 

 1600

  + za Franciszka (r.), Teofila, Władysławę, Jana, Weronikę, Romana, Henrykę i zm. z r. Rozbickich, Gąsowskich, Osińskich, Nasiłowskich; of. Teresa Nasiłowska, Zawady

 

 + za Tadeusza Rucińskiego – początek gregorianki (poza parafią)

    Środa

25 kwietnia

 1000

 Pogrzeb: + Adam Kosieradzki

  1530

    + za Mariannę, Czesława Nasiłowskich, Janinę i Zygmunta, Piotra Selwiak i zm. z rodziny; of. Rodzina, Smuniew

  1600

  + za Stanisława (r.), Eugenię Kożuchowskich; of. Syn Zdzisław Kożuchowski, Smuniew

 

 + za Tadeusza Rucińskiego – początek gregorianki (poza parafią)

 Czwartek

26 kwietnia

 
 730

  + za Mariana, Marka, rodziców ob. stron, ks. Gajowniczka, org. Zbigniewa, Stanisława Rucińskiego; of. Halina Kożuchowska, Kożuchów

 800

  + za Antoniego, Reginę, Stanisława Krasnodębskich; of. Zenon Czarnocki, Zawady   

 

 + za Tadeusza Rucińskiego – greg. (poza parafią )

 

   Piątek

27 kwietnia

  730

  + za Walentynę, Władysława i Czesława; of. Córka z rodziną

  800

  + za Stanisławę, Bolesława, Mariannę, Michała, Edwarda, Janinę; of. Halina Pióro, Smuniew

 

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg. ( poza parafią )

  

     Sobota 

28 kwietnia

 730

  + za Zygmunta, Eugeniusza Dmowskich, Bronisława Nasiłowskiego, Zygmunta Antolik, Mieczysława Strus; of. Wnuczki

 

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg. ( poza parafią )

  800

   + za Zbigniewa Kobylińskiego (30dz.); of. Rodzina z Kobylan

  1600

  + za Waldemara, Halinę, Zygmunta, Andrzeja Pytlaków i dziadków; of. Czesława Pytlak z rodziną

 

 Niedziela 

29 kwietnia

 900

  + za Józefa i Roberta Kosieradzkich z r. Kosieradzkich i Mazurków; of. Wojciech Mazurek

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg.; of. Adam Ruciński, Kożuchów

 

1030

(Błonie D.)

   + za Adelę, Jana, Helenę, Mariusza z r. Bartosiaków, Filipinę, Czesława, Helenę z Rucińskich; of. Tadeusz Bartosiak

 1200

  + za Mariannę, Kazimierza z r. Stańskich; of. Danuta Gałecka, Włodki

  + za Lucjana, Henrykę Nasiłowskich, Mariannę, Aleksandra, Pawła i Mariannę; of. Marian Nasiłowski z rodziną, Kobylany G.

 

 

 

 

 

16 - 22 kwietnia 2018 r.

 

 

Poniedziałek 

16 kwietnia

  1530

   + za Władysławę, Czesława, Ryszarda, Zofię, Cecylię, Krystynę z r. Mężyńskich i Trębickich; of. Mężyńska Sabina, Kożuchów

 

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg.(poz parafią)

 1600

  + za Kazimierza Suchożebrskiego (19r.), zm. rodziców i dziadków ob. stron; of. Teresa Suchożebrska, Błonie M.

   Wtorek 

17 kwietnia

 1530

  + za Barbarę Karaś (4r.); of. Wiesław Karaś, Kol. Ruda

 1600

   + za Hilarego, Władysławę, Krystynę, Zygmunta i Zuzannę; of. Ryszard Sawicki, Smuniew

 

 + za Tadeusza Rucińskiego – początek gregorianki (poza parafią)

    Środa

18 kwietnia

  800

    + za Adelę, Mariana, Zdzisława, Barbarę z r. Olędzkich; of. Olędzka Irena, Błonie D. 

  830

   + za Adelę, Piotra, ks. Dariusza Sawickiego; of. Mariusz Sawicki, Kobylany G.

 

 + za Tadeusza Rucińskiego – początek gregorianki (poza parafią)

 Czwartek

19 kwietnia

 
 730

    + za Annę Lisiecką; of. Pracownicy Zakł. Drobiarskiego w Stasinie

 800

   + za zm. z r. Czarnockich, Sawickich i Smuniewskich; of. Czarnocki Kazimierz, Smuniew

 

 + za Tadeusza Rucińskiego – greg. ( poza parafią )

 

   Piątek

20 kwietnia

  730

  + za Teresę Skorupka (1r.); of. Zbigniew Skorupka, Skorupki

  800

  O Boże błog. i opiekę MB dla Joanny i Rafała Centkowskich, Krystyny i Tadeusza Olczak; of. Brodacze

 

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg. ( poza parafią )

  

     Sobota 

21 kwietnia

 730

  + za Wojciecha Mężyńskiego, Witolda i Janusza; of. Żona z dziećmi

 

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg. ( poza parafią )

  800

  + za Andrzeja, Adelę Soszyńskich, Jana i Genowefę Rucińskich; of. Henryk Soszyński, Kobylany G.

 

 Niedziela 

22 kwietnia

 900

    Dzięk- błag. za Anetę i Dariusza Ładziak w 10 r. ślubu; of. Teresa i Ireneusz Ładziak, kol. Patrykozy

  W 18 r. ur. Oliwii o Boże błog. i opiekę MB; of. Rodzice

 

1030

(Błonie D.)

   + za Tadeusza Rozbickiego (1r.); of. Rodzina, Błonie D.

 1200

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg. of. Adam Ruciński, Kożuchów

  + za Szczepana Nasiłowskiego; of. Wiesław Mikołajewicz z Podnieśna

 

 

9 - 15 kwietnia 2018 r.
 

 

Poniedziałek 

9 kwietnia

  800

  + za Mariana, Janinę, Tadeusza, Władysława, Czesława, Mariana, Stanisławę i Mariannę; of. Jadwiga Skorupka, Błonie M.

 1400

(Błonie D.)

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg.; of. Adam Ruciński

 1600

  + za Edwarda, Józefę i Władysława; of. Stanisława Rzewuska, Zawady

   Wtorek 

10 kwietnia

 1530

  + za Henrykę Remiszewską (r.), Józefa, Zygmunta, Edwarda, Zygmunta, Wacława i Magdalenę; of. Remiszewski Wacław, Smuniew

 1600

  O Boże błog. dla gosp. i rodziny Janusza i Katarzyny Smuniewskich; of. Smuniew

 

 + za Tadeusza Rucińskiego – początek gregorianki (poza parafią)

    Środa

11 kwietnia

  800

   + za Mieczysława Krasnodębskiego, Kazimierza i Władysławę Radziszewskich; of. Kazimierz Radziszewski, Brodacze

  830

  + za Zbigniewa Kobylińskiego (7dz.); of. Rodzina z Kobylan

 1600

  + za Wojciecha, Witolda, Janusza Mężyńskich; of. Małgorzata Mężyńska z dziećmi

 

 + za Tadeusza Rucińskiego – początek gregorianki (poza parafią)

 Czwartek

12 kwietnia

 
 730

   + za Tadeusza Zawadzkiego (r.), Seweryna, Stanisławę, Piotra, Adelę; of. Sławka Zawadzka, Kożuchów

 800

  + za Czesława (8r.), Józefę, Władysława zm. dziadków ob. stron; of. Ryszard Krasnodębski, Zawady

 

 + za Tadeusza Rucińskiego – greg. ( poza parafią )

 

   Piątek

13 kwietnia

  1700

  Dzięk -błag. w 1 r. urodzin Dominika; of. Dziadkowie

 1730

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg. ( poza parafią )

  

     Sobota 

14 kwietnia

 1530

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg.

 1600

  W 18 r. urodzin Bartosza Krasnodębskiego o Boże błog. i opiekę MB; of. Rodzice, Remiszew M.

 

 Niedziela 

15 kwietnia

 900

   W 20 r. ślubu Agnieszki i Grzegorza Trusiak o Boże błog. i opiekę MB i potrzebne łaski dla rodziny i gosp.; of. Kożuchów

   + za Józefa Smuniewskiego; of. Magda Wojewódzka, Zawady

 

1030

(Błonie D.)

   + za Stanisława i Janinę Chojeckich; of. Błońska Czesława, Błonie D.

 1200

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg.

  + za Stefana (25r.), Karola, Czesława, Genowefę, Eugeniusza, Katarzynę, Szczepana, Kazimierza z r. Trębickich, Chojeckich i Skorupków; of. Jadwiga Skorupka, Włodki

 

 

 

 

 

 

3 - 8 kwietnia 2018 r.

 

   Wtorek 

3 kwietnia

  730

+ za Józefa, Pelagię, Stanisława z r. Gałeckich, Kazimierza i Czesława z r. Rucińskich; of. Tadeusz Gałecki, Włodki

  800

  + za Tadeusza Rucińskiego – początek gregorianki; of. Rodzina, Kożuchów

    Środa

4 kwietnia

  800

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg.

 Czwartek

5 kwietnia

 
 

   + za Tadeusza Rucińskiego – greg. ( poza parafią )

 

   Piątek

6 kwietnia

  800

  + za Janusza, Witolda, Wojciecha, Mężyńskich i dziadków ob. stron; of. Mężyński Leszek, Kożuchów

 1600

  + za Bolesławę (r.), Hipolita, Mariannę, Józefa, Piotra, Juliannę, Antoniego, Franciszkę, ks. Stanisława z r. Smuniewskich; of. Leszek Smuniewski, Smuniew

 

  + za Tadeusza Rucińskiego – greg. ( poza parafią )

  

     Sobota 

7 kwietnia

  800
 

  + za Czesławę Przywóską, Lucjana Dmowskiego, Joannę i Jana Przywóskich; of. Krzysztof Przywóski, Brodacze

  830

  + za Helenę, Hipolita, Józefa, Teresę, Bronisława Nasiłowskich; of. Jadwiga Dmowska, Remiszew M.

 1600

  + za Henryka Zawadzkiego (30dz.); of. Rodzina

 

 + za Tadeusza Rucińskiego – greg. ( poza parafią )

 

 Niedziela 

8 kwietnia

 900

  + za Bogdana (r.), Jadwigę, Czesława, Józefa, zm. dziadków; of. Zbigniew Zienkiewicz, Włodki

   + za Tadeusza Rucińskiego – greg.

  chrzest: Tomasz Donat Jastrzębski

 

1030

(Błonie D.)

  + za zm. z r. Błońskich, Sikorskich i Wasilewskich; of. Jarosław Sikorski, Brodacze

 1200

   + za Lucjana, Franciszka, Michalinę, Wojciecha z r. Chromińskich; Michalinę i Franciszka Izdebskich; of. Jadwiga Kożuchowska, Kożuchówek

 

 

 

 

26 marca - 2 kwietnia 2018 r.

 

    Poniedziałek  

 26 marca

 

+ za Stanisława Księżopolskiego – greg.   (poza parafią)

 730

  O Boże błog. i opiekę MB dla gosp. i rodziny Leszka i Renaty Smuniewskich; of. Smuniew

 800

  + za Janusza Mężyńskiego (2r.); of. Sabina Mężyńska z dziećmi

     Wtorek

  27 marca

 

+ za Stanisława Księżopolskiego – greg. (poza parafią)

 1600

  + za Jana, Andrzeja, Jadwigę i rodz. z obojga stron; of. Janina Uziębło, Zawady

  1630

  + za Zdzisława, Lucjana, Helenę, Antoniego, Zuzannę, Stefana z r. Szyszków;
of. Szyszko Danuta, Zawady

 

      Środa

   28 marca

 800

  + za Tadeusza Rucińskiego (1r.) i zm. dziadków; of. Andrzej Ruciński, Kożuchów

 830

  + za Stefanię Kosowską (4r.) i Stanisława Kosowskiego; of. Córka Barbara
 

 1600

+ za Stanisława Księżopolskiego – zakończenie gregorianki

 

    Czwartek

    29 marca

 1800
 

  W int. ks. Proboszcza i ks. Jarka i zm. księży pracujących w parafii; of. KŻR

  + za ks. Mariana, Zygmunta i za ks. pracujących w parafii; of. Stefan Błoński

 

       Piątek

    30 marca

 1500

  Nabożeństwo Męki Pańskiej

  

     Sobota 

31 marca

  1900
 

  + za Czesławę Przywóską, Halinę, Stanisława, Andrzeja i zm. z r. Więsaków i Przywóskich; of. Krzysztof  Więsak,

  + za Sławomira Rola; of. Dzieci

 

 Niedziela 

1 kwietnia

 600

  Za Parafian

  + za Tadeusza Rucińskiego; of. Córka Krystyna

 1200

  + za Szczepana Nasiłowskiego; of. Wiesław Mikołajczuk, Podnieśno

  + za Mieczysława Błońskiego i z r. Błońskich; of. Stefan Błoński, Skorupki

 

 Poniedziałek  

 2 kwietnia

 900

  + za Witolda, Janusza Mężyńskich, zm. dziadków i ks. Dariusza; of. Renata z Sochaczewa

 

1030

(Błonie D.)

  + za Walentynę, Władysława, Czesława, Annę i Józefa; of. Stanisław Rozbicki, Błonie D.

 1200

  + za Zenona Olszewskiego i z r. Olszewskich i Hawryluków; of. Mirosława Wyrozębska, Smuniew

  + za Mariannę Nasiłowską (8r.), Tadeusza, Helenę, Henryka i zm. dziadków z ob. stron; of. Dzieci

  

 

 

19 - 25 marca 2018 r.

 

 

    Poniedziałek  

 19 marca

 

+ za Stanisława Księżopolskiego – greg.   (poza parafią)

 1600

+ za Mariannę, Weronikę, Walentego, Tadeusza, Józefa i Tadeusza z r. Rucińskich i Wakułów; of. Marta Rucińska, Kożuchów 

 1630

+ za Józefa Nasiłowskiego; of. Dzieci, Zawady

     Wtorek

  20 marca

 

+ za Stanisława Księżopolskiego – greg. (poza parafią)

 1600

+ za Piotra, Apolonię, Feliksa i Genowefę; of. Danuta

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR