KOŻUCHÓWEK - Parafia św. Wawrzyńca - Diecezja Drohiczyńska

 
 

15 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą: Nina, Celina, Walerian

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
; ;
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

GALERIA
Kościół
Uroczystości
Remont Kościoła 2012
 
AKTUALNOŚCI
Ogłoszenia bieżące
Intencje
Książka o historii parafii
 
 
MENU
Informacje o parafii
Aktualności
Kalendarium
Historia
Patron Parafii
Konto parafialne
Rada Parafialna
 
LINKI
Diecezja Drohiczyńska
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
EKAI
Episkopat
Radio Maryja
Nasz dziennik
Kożuchówek. Z zapisków Stanisława Suchożebrskiego
Akcja Katolicka Diecezji Drohiczyńskiej
 
KANCELARIA
Sakramenty i Sakramentalia
 
 
 
Intencje
 
 

 

 INTENCJE MSZY ŚW. 

 

11 - 17 grudnia 2017 r.

 

 Poniedziałek 

 11 grudnia

 1130

  pogrzeb: + Józef Smuniewski

 1530

+ za Danutę Gromadzą; of. Halina Stelęgowska, Kożuchów

 1600

  + za Stanisława Zawadzkiego (r.), Janinę; of. Syn z rodziną, Błonie M.

 

Wtorek

12 grudnia

 1530

  + za Wiktorię (r.), Mariana, Piotra, Mariannę, Janusza, Witolda; of. Rodzina, Kożuchów

 1600

  + za Zdzisława Mężyńskiego (35r.), Wojciecha, rodziców z obojga stron, Józefa; of. Genowefa Mężyńska, Kożuchów

 

Środa

13 grudnia

 1530

  + za Witolda, Franciszka, Amelię, Kazimierza, Józefa i Janinę z rodziny Gajowniczków i Edwarda z rodziny Zawadzkich; of. Franciszek Gajowniczek

 1600

  + za Tadeusza Wierzbickiego (1r.); of. Żona z dziećmi, Błonie D.

 

Czwartek

14 grudnia

 730

  + za Stanisława, Halinę, Andrzeja z rodziny Więsaków, Czesławę Przywóską; of. Krzysztof Więsak, Brodacze

 800

  W intencji Adama o zdanie egzaminu mgr

 

Piątek

15 grudnia

 1000

  + za Zygmunta Kobylińskiego (3r.); of. Żona, Kobylany

 1200

Błonie D.

  + za Jadwigę, Kazimierza Pawluków, Józefa i Mariannę Bujaslkich; of. Pawluk Irena, Kożuchówek

 1500

  + za Mieczysława; of. Bernadetta Kazanowska

 

Sobota

16 grudnia

 1000

  + za Helenę (9r.), Marka i rodziców obojga stron, zmarłych z rodziny Prządków; of. Stanisław Prządka, Kol. Ruda

 

1200

Błonie D

  + za Janinę, Stanisława Chojeckich, Stefana Gałeckiego; of. Renata Chojecka, Błonie D.

 1500

  + za Janinę i Józefa Pieńkowskich, Alicję i Mariana Łęcyckich, z rodzin Pieńkowskich, Łęczyckich, Mężyńskich, Lipińskich; of. Mirosław Pieńskowski, Kobylany

 

Niedziela

17 grudnia

  900

  + za Apolonię (7r.), Wacława, dziadków obojga stron; of. Anna Krasnodębska, Rafały

 

 1030

Błonie D

  + za Genowefę (40 r.), Stanisława, z rodziny Skibniewskich, Helenę, Michała, Lucjana, Piotra z rodziny  Sikorskich ; of. Wacława Sikorska , Błonie D

 1200

  + za Halinę Pawluk (5r.); of. Syn Rafał z rodziną

 

 

 

4 - 10 grudnia 2017 r.

 

Poniedziałek 

 4 grudnia

 800  

  + za Barbarę Papiernik, Henryka, Julię z r. Olendzkich, Mariana, Adelę, Zdzisława, Barbarę; of. Seweryna Paczuska, Błonie Duże

 

Wtorek

5 grudnia

 1530

  + za Stefana Krasnodębskiego (9r.); of. Żona z dziećmi, Skorupki

 1600

  + za Eugeniusza, Adelę, Czesławę i zmarłych dziadków z obojga stron; of. Honorata Zawadzka, Błonie Małe

 

Środa

6 grudnia

 1530

 

Dziękczynno – błag. za rodz. i gosp. Stanisława i Marianny Suchożebrskich; of. Błonie Duże

 1600

  + za Teresę (33r.), Józefa, Bogdana, i dziadków z obojga stron; of. Marek Buzuk, Patrykozy

 

Czwartek

7 grudnia

 800

  + za Henrykę Trębicką, Lucjana i Stanisława Czarnockich; of. Zenon Czarnocki, Zawady

 

Piątek

8 grudnia

  900

  Za Parafian

 1400

(Błonie D.)

  + za Tadeusza Rozbickiego; of. Rodzina, Błonie Duże

 1600

  + za Antoniego, Mariannę z r. Krasnodębskich, Hieronima, Julię, Wacława z r. Błońskich; of. Kazimiera Błońska, Brodacze

 

Sobota

9 grudnia

 800

 

+ za Rocha Kobylińskiego (r.), Marianne, Piotra, Tadeusza z r. Kobylińskich, Smuniewskich, Trębickich; of. Krzysztof Smuniewski, Smuniew

 1600

  + za Adama (5r.), Stefana, Helenę, Annę, Katarzynę, Mariana, Jadwigę z r. Rucińskich, Matejków, Kożuchowskich; of. Ewa Kożuchowska, Błonie M.

 

Niedziela

10 grudnia

 900

  O zdrowie i błog. Boże w dniu ur. Marianny; of. Córka z rodziną, Kożuchów

chrzest: Amelia Zawadzka

 1030

(Błonie D.)

  + za Annę, Józefa, Walentynę, Władysława; of. Stanisław Rozbicki , Błonie Duże

 

 1200

  + za Józefę, Jana, Józefa, Stanisława, Elżbietę, Macieja, kapłanów, org. Zbigniewa, z r. Kukawskich i Zawadzkich; of. Jadwiga Zawadzka, Włodki

 

 

 

27 listopada - 3 grudnia 2017 r.

 

 

 Poniedziałek 

 27 listopada

 800 

+ za Eugeniusza Soszyńskiego i zmarłych  z rodzin Soszyńskich i Rytelów; of. Marzena Paczuska, Błonie Duże

Wtorek

28 listopada

 730

+ za Ryszarda, Jana, Janinę, Jana, Mariannę, Helenę; of. Jadwiga Kozak, Patrykozy

 1500

+ za Aleksandra i Juliannę Smuniewskich, dziadków obojga stron, Piotra i Andrzeja, Piotra i Stanisława Smuniewskiego, Kazimierę i Wacława Strus, Stanisławę i Aleksandra Maliszewskich, Jadwigę i Józefa Olędzkich; of. Stanisław Smuniewski, Smuniew

Środa

29 listopada

  730

+ za Alicję, Mirosława, Wandę, Czesława z rodziny Zawadzkich; of. Henryk Zawadzki, Zawady

  800 

+ za Józefa Nasiłowskiego (30dz.); of. Rodzina

Czwartek

30 listopada

 1530

+ za Florentynę, Władysława z rodziny Krasnodębskich; of. Zofia Krasnodębska, Zawady

 1600

  + za Tadeusza Rucińskiego; of. Stanisław Ruciński, Kożuchów 

Piątek

1 grudnia

 1600

+ za Władysławę Paprocką (22r.), z rodzin Paprockich, Błońskich, Rabczyńskich; of. Czesław Paprocki, Skorupki

Sobota

2 grudnia

 1530

+ za Sławomira Rola; of. Rodzina, Kobylany

 1600

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski i Dary Ducha Świętego dla wnucząt; of. Babcia, Kożuchów

Niedziela

3 grudnia

  900

+ za Irenę Bogdańską (1r.) i zmarłych dziadków; of. Córka Mirosława, Włodki

 1030

+ za Piotra, Irenę z rodziny Paczóskich, Bolesława, Mariannę z rodziny Przywóskich, Zofię i Wiesławę Trębickich; of. Edward Paczóski, Błonie Duże

 1200

+ za Czesławę (2r.), Aleksandra, Eugeniusza, Henryka, Ludwikę z r. Bielińskich, Stanisława, Mariannę, Wincentego z r. Krasnodębskich, Jana Zająca; of. Anna Krasnodębska, Brodacze

Dziękczynno – błag. za dzieci: Igora w 1r. Urodzin i Sandrę; of. Rodzice, Patrykozy

 

 

 

20 - 26 listopada 2017 r.

 

 Poniedziałek 

 20 listopada

 1530

  + za Teresę Skorupka; of. Rodzina, Skorupki

 1600

  + za Czesława i Mariannę z rodziny Osińskich, Otylię i Stanisława Iwaniuk; of. Stanisław Osiński, Kożuchów

Wtorek

21 listopada

  730

  + za Aleksandrę, Stanisława, Helenę, Irenę, Kazimierza z rodzin Dmowskich, Nowaszewskich, Dyków; of. Teresa Suchożebrska, Zawady

1530

  + za Wojciecha Mężyńskiego; of. Pracownicy i Nauczyciele Szkoły w Kożuchowie

1600

  + za Tadeusza Rozbickiego; of. Rodzina, Błonie D.

Środa

22 listopada

 1530

  + za Halinę Małkowską (30dz.)

 1600

  + za Czesława (r.), Mariannę, Stanisława, Pelagię, z rodzin Osińskich, Więsaków, Krasnodębskich, Żółkowskich; of. Osińscy, Rafały

Czwartek

23 listopada

  700

  + za Zdzisława Nowotniaka (4r.); of. Żona Natalia, Patrykozy

  730

  + za Franciszka, Aurelię, Witolda, Bogdana, Kazimierza, Janinę, Józefa z rodziny Gajowniczek i Edwarda z rodziny Zawadzkich; of. Franciszek Gajowniczek, Błonie M.

Piątek

24 listopada

 730

  + za Franciszka i Zofię Rzewuskich; of. Córka

 800

  + za Tadeusza (r.), Teresę, Jana, Irenę z rodziny Trębickich i Kalickich

Sobota

25 listopada

 1530

  Dziękcznynno – błagalna w 18r. urodzin Agaty Suchożebrskiej; of. Rodzice, Zawady

 1600

  + za Stanisława Remiszewskiego (3r.); of. Halina Głębicka

 1700

  ślub: Katarzyna Zemło i Grzegorz Gajek

Niedziela

26 listopada

  900

 1. + za Ireneusza, Witolda i Wojciecha Mężyńskich; of. Sabina Mężyńska, Kożuchów

2. + za Benedyktę (r.), Eugeniusza, Bogusława, Zuzannę i zm. dziadków i babcie

 1030

 

 1200

1. + za Konstantego (r.), Pelagię, Ireneusza, Wacława, Marcjannę, Stefana Kaweckiego i zm. księży; of. Janina Wyszomierska, Kożuchów

2. Dziękczynno – błagalna w 20r. ślubu Jadwigi i Zbysława Skorupków o Boże błogosłąwieństwo i opiekę Matki Boskiej; of. Włodki

 

 

 

 

13 - 19 listopada 2017 r.

 

 

Poniedziałek 

  13 listopada

 1530

+ za Eugeniusza (29r.), Mariana, Witolda, rodziców obojga stron; of. Zofia Zawadzka, Kożuchów

Wtorek

14 listopada

 1700

 

+ za Mariana, Mariannę, Bolesława, Jadwigę, Kazimierza, Annę, Józefa i Janinę Górską; of. Lucyna Ilińska, Kobylany 

 1730

 

+ za Wojciecha Mężyńskiego (30 dz.); of. Żona i dzieci, Kożuchów

Środa

15 listopada

 1600

 

+ za Lucjana, Amelię, Zygmunta, dziadków obojga stron; of. Zenobia Smuniewska, Smuniew 

 1630

 

+ za Reginę Kondracką, Honoratę i Arkadiusza Rzewuskich; of. Teresa Ładziak, Patrykozy

Czwartek

16 listopada

 1600

 

+ za Jadwigę Błońską (r.), Aleksandra, z rodzin Błońskich, Paprockich, Rabczyńskich; of. Marianna Paprocka, Skorupki

 1630

 

+ za Amelię, Franciszka, Witolda, Bogdana, Kazimierza, Janinę, Józefa z rodziny Gajowniczek i Edwarda z rodziny Zawadzkich; of. Franciszek Gajowniczek, Błonie M.

Piątek

17 listopada

 1700

 

+ za Felicję Gromadzką; of. Halina Stelęgowska, Kożuchów

 1730

 

+ za Mieczysława Kalickiego (8r.), ks. Dariusza, dziadków obojga stron; of. Beata Sawicka, Kobylany

Sobota

18 listopada

 1530

 

W intencji dzieci; Rodzice z Czarnot

 1600

 

+ za Jana, Katarzynę, Wacława, Augustyna, Julię, Antoninę, Anielę, Witolda z rodzin Kowalczyków i Lauferskich; of. Marianna Kowalczyk, Kol. Patrykozy

Niedziela

19 listopada

  900

 

+ za Marię, Józefa Nasiłowskich, Jacka i Marię Ślepowrońskich, zmarłych rodziców; Roman Ślepowroński

 1030

 

+ za Mariana i Janinę Brodackich, Stanisława i Mariannę Nasiłowskich i zmarłych z tych rodzin

 1200

1. + za Jadwigę i Czesława Rucińskich, dziadków obojga stron, ks. Dariusza, ks. Wacława i organistę Zbigniewa; of. Tadeusz Ruciński, Kożuchów

 

2. W 20r. ślubu Moniki i Marka Bielińskich o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

 

 

6 - 12 listopada 2017 r.

 

Poniedziałek 

  6 listopada

 1530

+ za Czesławę i Zygmunta Wierzbickich; of. Zofia Krasnodębska, Zawady

 1600

+ za Irenę i Eugeniusza Skorupków, Franciszka Kobylińskiego; of. Leszek Kobyliński, Kobylany

 1700

+ za Józefa Nasiłowskiego (7dz.); of. Rodzina

Wtorek

7 listopada

 1530

+ za Stanisławę i Waldemara Gadomskich, Hilarię i Józefa Zawadzkich; of. Henryk Zawadzki, Zawady

 1600

Dziękczynno – błagalna w 2rocznicę ślubu Magdaleny i Piotra Kożuchowskich i w 1 rocznicę urodzin Jakuba; of. Rodzice

Środa

8 listopada

 1530

+ za Władysława  i Mariannę Kobylińskich, Helenę, Irenę Nasiłowską, Alicję i Edmunda Dmowskich; of. Teresa Suchożebrska, Zawady

 1600

+ za Mariannę (r.), Łukasza, Antoniego Nasiłowskich, Pelagię i Stanisława Krasnodębskich; of. Jan Nasiłowski, Włodki

Czwartek

9 listopada

 1530

+ za Stanisława, Sabinę, Bolesława, Józefa, Ludwika Smuniewskich; of. Teresa Smuniewska, Skorupki

 1600

+ za Krystynę, Eugenię, Stanisława, Monikę, Stanisława, Józefa; of. Tadeusza Maliszewski, Włodki

Piątek

10 listopada

 1530

+ za Reginę, Jana Remiszewskich, Janinę Kalicką, dziadków obojga stron; of. Stanisław Remiszewski, Skorupki

 1600

+ za Kazimierza Zawadzkiego (22r.), Grażynę, Zofię, Annę, Jana, Czesława z rodziny Zawadzkich; of. Rodzina, Zawady

Sobota

11 listopada

 900

+ za Kazimierę i Józefa Kożuchowskich, Apolonię i Mariana Kobylińskich, z rodziny Czarnockich, Romana Wrzosek; of. Aleksander Kożuchowski, Kożuchów

 1100

+ za Janinę (3r.), Bronisława, Jarosława, Marianne z rodziny Krasnodębskich, Stefana Błońskiego; of. Edward Krasnodębski, Rafały

Niedziela

12 listopada

 900

+ za Witolda, Janusza i Wojciecha Mężyńskich, Dziadków. ks. Dariusza Sawickiego; of. Jolanta Dmowska, Dmochy

 1030

+ za Annę, Józefa, Walentynę, Władysława; of. Stanisław Rozbicki, Błonie D.

 1200

1. + za Czesława (r.), Czesławę, Henryka, Józefa, Mariannę, Bronisława, Annę, Seweryna, Michalinę; of. Mieczysław Skorupka, Skorupki

 

2. + za Janinę i Józefa Pieńkowskich, Alicję i Mariana Łęczyckich, z rodzin Pieńkowskich, Łęczyckich, Mężyńskich, Lipińskich; of. Mirosław Pieńkowski, Kobylany

 

 

 

30 października - 5 listopada 2017 r.

 

Poniedziałek 

  30 października

 1530

+ za Jarosława (24 r.), Teresę Skorupków, Apolonię Ratyńską (11 r.), z rodzin Skorupków, Ratyńskich, organistę Zbigniewa; of. Rodzina, Skorupki

 1600

+ za Jadwigę Zawadzką (1r.); of. Mąż Tadeusza z rodziną, Zawady

Wtorek

31 października

  730

+ za Jadwigę Ewiak (14r.); of. Córka Jolanta Cholewka, Patrykozy

 1600

+ za Feliksa, Genowefę, Piotra i Apolonię; of. Danuta Jedlińska, Kol. Ruda

Środa

1 listopada

  900

+ za Mariannę i Romana Wojewódzkich, Henrykę i Lucjana Nasiłowskich; of. Ewa i Mariana Nasiłowscy, Kobylany

 1100

Za Parafian

Czwartek

2 listopada

 900

+ za Szczepana Trębickiego (r.), Eugenię, Piotra z rodzin Trębickich, Smuniewskich, Kobylińskich; of. Krystyna Smuniewska, Smuniew

 1100

+ za zmarłych z rodzin Sadokierskich: Zuzannę, Lucjana, Zdzisława, Stanisława, Tadeusza, Arkadiusza, Bronisławę i Stanisława; of. Rodzina Sadokierskich, Błonie M.

Piątek

3 listopada

 1530

+ za Zygmunta, Krystynę; of. Ryszard Sawicki, Smuniew

 1600

+ za Józefa (r.), Józefę, Stefana z rodziny Gałeckich; of. Mirosława Wojewódzka, Brodacze

Sobota

4 listopada

  800

+ za Mirosława Kowalczyka (30dz.); of. Rodzina

 1530

<span style="

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR